Start  /  Komunikaty  /  2020/2021  /  Licealiści zapraszają nauczycieli na warsztaty

Licealiści zapraszają nauczycieli na warsztaty

Na początek kilka słów o projekcie ZWOLNIENI Z TEORII:

Uczniowie naszego liceum zaangażowali się w tworzenie ambitnych projektów społecznych dzięki platformie Zwolnieni z teorii (https://zwolnienizteorii.pl/) To przestrzeń, w której uczniowie mogą zdobywać praktykę stając się młodymi project managerami. Partnerami Zwolnionych z teorii są liczące się na rynku firmy i instytucje, m.in. Allegro, ING, pracuj.pl oraz Google, które zapewniają eksperckie wsparcie, szkolenia, porady prawne czy np. chmury obliczeniowe. Uczestnicy uczą się jak zdobywać partnerów biznesowych, jak planować działania oraz planować budżet. Na każdym kroku projektu pomaga im Mentor - starszy kolega, który ma już doświadczenie w zarządzaniu projektami. Każdy, kto zrealizuje swój projekt, zostaje finalistą i otrzymuje międzynarodowy certyfikat z zarządzania. Najlepsi mają szansę na zdobycie Złotych Wilków. Każdy, kto dotrze do końca, odbiera międzynarodowy certyfikat zarządzania projektami zgodny ze standardami międzynarodowego instytutu Project Management Institute. PMI to prestiżowa instytucja zrzeszająca 500 tysięcy kierowników projektów z całego świata, która wyznacza globalne standardy w zarządzaniu.

W bycie liderem projektu zaangażował się w szczególności Maciej, uczeń II klasy naszego LO. Oto wiadomość - zaproszenie od Maćka:

Dzień dobry!

Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich nauczycieli ze szkoły przy ul. Ogrodowej do wzięcia udziału w naszych warsztatach Bądźmy Online. Po bardzo długim okresie nauki zdalnej, chcielibyśmy przekazać Wam nasze refleksje dotyczące tego czasu oraz namówić Was do nie rezygnowania z Teamsów. Podczas warsztatów pokażemy na żywo funkcje tej platformy, które idealnie znajdą swoje zastosowanie w normalnej edukacji na żywo. Warsztaty odbędą się online 31 maja (poniedziałek) o godzinie 18:00. Wystarczy kliknąć w link zamieszczony w zespole Nauczyciele na Teamsach lub w Librusie.

Z poważaniem,

Maciej

Zespół Bądźmy Online

Rekrutacja uzupełniająca. Zapraszamy na indywidualne spotkania. Prosimy o wcześniejsze umówienie się telefoniczne +48 22 620 36 58 lub +48 22 652-23-99 czynny codziennie w godz. 7.30-15.00 więcej informacji. ***

Copyright © Szkoły Katolickie Sodalicji Mariańskich w Polsce
Marketing internetowy MediaConsulting.pl