Start  /  Szkoła podstawowa  /  Rekrutacja

Rekrutacja

Harmonogram rekrutacji 2018/2019

Wymagane dokumenty, które należy złożyć w sekretariacie szkoły:
a. zgłoszenie dziecka do szkoły podstawowej lub zgłoszenie dziecka do oddziału przedszkolnego;
b. potwierdzenie wpłaty opłaty rekrutacyjnej na konto szkoły (numer konta znajduje się na stronie głównej) w wysokości 100 zł;
c. pogodne zdjęcie rodzinne w formacie A4 / może być wydruk/

Po złożeniu dokumentów skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia terminu spotkania z Dyrekcją i przeprowadzenia oceny poziomu dojrzałości szkolnej.

 

Rekrutacja uzupełniająca na rok szkolny 2017/2018

Wszystkich zainteresowanych podjęciem nauki w szkole podstawowej, zapraszamy na indywidualne spotkania informacyjne. Prosimy o wcześniejsze umówienie telefoniczne w sekretariacie szkoły. Kandydaci będą przyjmowani w miarę wolnych miejsc.

Zapisy - dokumenty

Poniżej znajduje się plik do pobrania zawierający kartę zgłoszenia dziecka do szkoły wymaganą w procesie rekrutacji. Dokument po wydrukowaniu i złożeniu własnoręcznych podpisów prosimy dostarczyć do szkoły. Wersja elektroniczna będzie przyjmowana w szczególnych przypadkach po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.


Zgłoszenie dziecka do szkoły podstawowej - plik MS Word

Zgłoszenie dziecka do szkoły podstawowej - plik PDF

Zgłoszenie dziecka do klasy "0" - plik MS Word

Zgłoszenie dziecka do klasy "0" - plik PDF

Rekrutacja uzupełniająca. Zapraszamy na indywidualne spotkania. Prosimy o wcześniejsze umówienie się telefoniczne +48 22 620 36 58 lub +48 22 652-23-99 czynny codziennie w godz. 7.30-15.00 więcej informacji. ***