Start  /  Komunikaty

Komunikaty

Świetlicowy Konkurs Hula - Hop

Zapraszam serdecznie wszystkie dzieci uczęszczające na świetlicę do wzięcia udziału w konkursie Hula - Hop. […]

Konkursy przedmiotowe MiniLOGIA oraz LOGIA

Przypominam, że wystartowały konkursy informatyczne MiniLOGIA i LOGIA. Chętni uczniowie pobierają zadania do rozwiązania, zakładają konta na platformie konkursowej i tam też przesyłają rozwiązania zadań oraz wykonują test.
Proszę zwrócić uwagę na terminy oddawania prac! […]

Turniej gry w ping - ponga na świetlicy

Turniej skierowany jest do dzieci uczęszczających na świetlicę. Uczniowie zapisują się u swoich wychowawców świetlic, do 10.10. Rozgrywki potrwają około 2 tygodnie i będą miały miejsce podczas zajęć świetlicowych . Turniej ma na celu wyłonienie MISTRZA GRY W PING - PONGA.

Zapraszam serdecznie dzieci do wzięcia udziału :)
Katarzyna Burak 

Pierwsze kroki w Pythonie - szkolenie z programowania

Uczniowie klas 4-7 szkoły podstawowej mogą wziąć udział w szkoleniu wprowadzającym w programowanie w języku Python na podstawie zadań z grafiki żółwia. Szczegóły:
https://konkursy.oeiizk.edu.pl/mod/page/view.php?id=691

Zapraszam,
Ewa Daniluk

Matlandia – innowacje edukacyjne

Uczniowie klas 4-7 SP
Nauczyciel : Dorota Swędzikowska

Nadszedł czas podjąć decyzję czy pracujemy dalej z programem matlandia. Uczniowie mogą otrzymywać za rozwiązane zadania dodatkowe oceny jeśli nauczyciel (ja lub Pani Dagna) ma wgląd w konto ucznia.

 […]

Innowacja – Po prostu filharmonia

W tym roku szkolnym pragniemy zachęcić uczniów naszej szkoły do uczestnictwa w koncertach muzyki klasycznej.

Filharmonia Narodowa organizuje czwartą edycję cyklu koncertowego Po prostu...Filharmonia skierowanego do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. […]

Pomoc uczniom z Rytla i ich rodzinom

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie,

pragniemy włączyć się w akcję pomocy poszkodowanym mieszkańcom Rytla, którzy ucierpieli wskutek nawałnicy, jaka przeszła nad ich miejscowością w sierpniu.
W porozumieniu z Dyrekcją Zespołu Szkół w Rytlu ustaliliśmy, jakie potrzeby mają uczniowie i ich rodziny. […]

Spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego dnia 10 stycznia (środa) 2018 r. godz. 17.30 Zapraszamy *** Spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego dnia 10 stycznia (środa) 2018 r. godz. 17.30 Zapraszamy ***