Start  /  Zerówka  /  Koncepcja edukacyjna  /  Zabawy ruchowe

Zabawy ruchowe

W naszej szkole zajęcia sportowe to bardzo ważne ogniwo edukacji. Codzienna porcja ćwiczeń fizycznych to recepta na dobre samopoczucie i prawidłowy rozwój młodych organizmów. To również najlepszy sposób na rozładowanie energii oraz doskonałą zabawę. Dzieci codziennie przebywają na świeżym powietrzu, korzystając z placu zabaw lub boiska szkolnego.

Na lekcjach wychowania fizycznego uczniowie poznają szereg dyscyplin sportowych, uczą się pracy zespołowej, poznają smak zwycięstwa oraz gorycz porażki. To wszystko składa się na ich wszechstronny rozwój psychomotoryczny. Dzieci uczą się zaradności, radzenia sobie w nowych sytuacjach oraz zasad zdrowej rywalizacji w duchu „fair play”. Program wychowania fizycznego klas I – III w naszej szkole obejmuje gimnastykę korekcyjną w wymiarze 1x tyg.

Nasi uczniowie mają także możliwość uczestniczenia w zajęciach dodatkowych. Są to: pływanie, piłka nożna, taniec.

Rekrutacja uzupełniająca. Zapraszamy na indywidualne spotkania. Prosimy o wcześniejsze umówienie się telefoniczne +48 22 620 36 58 lub +48 22 652-23-99 czynny codziennie w godz. 7.30-15.00 więcej informacji. ***

Copyright © Szkoły Katolickie Sodalicji Mariańskich w Polsce
Marketing internetowy MediaConsulting.pl