Start  /  Zerówka  /  Koncepcja edukacyjna  /  Rodzinna atmosfera

Rodzinna atmosfera

Kameralny charakter szkoły sprawia, że każdy uczeń czuje się w niej bezpiecznie i komfortowo. Dbamy o miłą atmosferę i przyjazne kontakty między nauczycielami, uczniami i ich rodzicami. Budujemy więzi w trakcie codziennej pracy, a także poprzez organizowanie licznych spotkań i imprez okolicznościowych.

W trosce o prawidłowy rozwój dziecka niezwykle ważna jest dla nas współpraca z rodzicami. Raz w miesiącu prowadzone są ogólne zebrania z rodzicami a także rozmowy indywidualne, podczas których rodzicom przekazywane są informacje na temat osiągnięć dydaktyczno – wychowawczych dziecka. W tym czasie do dyspozycji rodziców są także wszyscy nauczyciele oraz specjaliści.

Rodzice uczestniczą również w świętach szkoły, klasowych wigiliach, uroczystościach, akademiach, balach karnawałowych – podczas których mogą obserwować swoje dzieci w grupie, oceniać ich zaradność i samodzielność.

Rekrutacja uzupełniająca. Zapraszamy na indywidualne spotkania. Prosimy o wcześniejsze umówienie się telefoniczne +48 22 620 36 58 lub +48 22 652-23-99 czynny codziennie w godz. 7.30-15.00 więcej informacji. ***

Copyright © Szkoły Katolickie Sodalicji Mariańskich w Polsce
Marketing internetowy MediaConsulting.pl