Start  /  Szkoła podstawowa  /  Zajęcia pozalekcyjne  /  Gry i zabawy ruchowe z elementami gry w piłkę nożną

Gry i zabawy ruchowe z elementami gry w piłkę nożną

Prowadzenie Justyna Święcicka
Zajęcia raz w tygodniu
Football jako gra zespołowa, rozwija nie tylko fizycznie, ale również pomaga rozwijać umiejętności pracy w grupie. Football jako gra zespołowa, rozwija nie tylko fizycznie, ale również pomaga rozwijać umiejętności pracy w grupie. Zajęcia maja na celu poprawę ogólnej sprawności fizycznej oraz ulepszenie techniki gry, poprawę motoryki, integrację miedzy klasami, kształtowanie postawy fair play.

Sprawozdanie z kółka sportowego ''Gry i zabawy ruchowe z elementami piłki nożnej''

Ćwiczenia sportowe przez obecny okres odbywały się na boisku szkolnym. Za główną formę prowadzenia zajęć przyjęta jest forma gier i zabaw ruchowych. Na zajęciach nie brakuje jednak ćwiczeń koordynacyjnych – typowych dla dyscypliny jaką jest piłka nożna. Obecnie uczniowie doskonalą swoje umiejętności ćwiczenia w parach i całą grupą oraz próbują swoich sił w mini zawodach sportowych. Oprócz wielu ćwiczeń bardzo ważnym elementem jest dobra zabawa uczniów na zajęciach.

Informacje:
Ilość uczniów – 8
Frekwencja - 83%

Rekrutacja. Zapraszamy na indywidualne spotkania. Prosimy o wcześniejsze umówienie się telefoniczne +48 22 620 36 58 lub +48 22 652-23-99 czynny codziennie w godz. 7.30-15.00 więcej informacji. ***