Start  /  Szkoła podstawowa  /  Osiągnięcia uczniów  /  Edukacja językowa  /  Rok szkolny 2017/2018  /  Cambridge English Exam Preparation Centre

Cambridge English Exam Preparation Centre

Pragniemy podzielić się radością i poinformować, że w uznaniu wysokich wyników uzyskiwanych przez uczniów w zewnętrznych egzaminach językowych, nasza szkoła uzyskała status CENTRUM przygotowującego do egzaminów - CAMBRIDGE ENGLISH EXAM PREPARATION CENTRE.

Egzaminy zewnętrzne w naszej szkole to wpisany na stałe element programu kształcenia językowego. Dzięki nim uczniowie naszej szkoły mają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed egzaminatorami spoza naszej placówki.

Przygotowanie do tych dodatkowych wyzwań realizowane jest w ramach zajęć lekcyjnych pod troskliwą opieką nauczycieli języków obcych uczących w naszej szkole.

Wysokie wyniki egzaminów i zdobyte certyfikaty potwierdzają wysoki poziom rozwijania umiejętności, stanowią dodatkową cenną informację o postępach w nauce dla Rodziców i motywują naszych podopiecznych do dalszego rozwijania talentów językowych.