Start  /  Szkoła podstawowa  /  Konkursy przedmiotowe  /  Ogólnopolski konkurs języka angielskiego w słuchaniu ze zrozumieniem THE BAT KID

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego w słuchaniu ze zrozumieniem THE BAT KID

Uczniów klas czwartych, piątych, szóstej i siódmej naszej szkoły podstawowej zapraszam do wzięcia udziału w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO W SŁUCHANIU ZE ZROZUMIENIEM THE BAT KID.

Więcej o konkursie można dowiedzieć się na stronie internetowej

http://www.thebatkid.edu.pl/

gdzie można znaleźć wiele przydatnych informacji, w tym przykładowe arkusze z lat ubiegłych, listy słówek a nawet wersję z nagraniami.

Rozumienie ze słuchu jest ważną umiejętnością, którą rozwijamy podczas nauki języka obcego. Konkurs umożliwia sprawdzenie swoich zdolności w tym zakresie.

Konkurs ma jeden etap i odbędzie się w naszej szkole 14 grudnia br. Wszystkich chętnych proszę o wpłatę bezpośrednio do mnie w wysokości 10 zł w nieprzekraczalnym terminie do 13 października br.

Zapraszam :)

Rekrutacja. Zapraszamy na indywidualne spotkania. Prosimy o wcześniejsze umówienie się telefoniczne +48 22 620 36 58 lub +48 22 652-23-99 czynny codziennie w godz. 7.30-15.00 więcej informacji. ***