« październik » « 2017 »
PWŚCPSN
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Rok szkolny 2016/2017

II Szkolny Konkurs Fotograficzny - Wiosna, ach to Ty

Wyniki konkursu:

I miejsce – Cyprian Lukasek klasa IVb

   

II miejsce – Wiktoria Foryś klasa IVb

   

III miejsce – Anna Retajczyk klasa V

  

 

Wyróżnienia dla:
Karoliny Piechowicz
Marty Wasilewskiej
Łucji Staszczyszyn
Magdy Muchy
Adama Kopcia

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Laureaci
Maciej Dziemba 90/105 punktów
Jędrzej Kotlicki 120/120 punktów

Wynik bardzo dobry:
Joanna Szafraniec

Wyróżnieni
Agnieszka Szafraniec
Marianna Bakun
Aniela Elert
Piotr Kurpiel
Michał Masny
Sonia Szczepanik
Krzysztof Wojda
Krzysztof Tybuchowski
Katarzyna Siczek
Jonasz Bakun
Anna Kurpiel

Konkursu Polonistyczny Z poprawną polszczyzną na co dzień

Anna Retajczyk z klasy V została finalistką XIII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego Z poprawną polszczyzną na co dzień.

Konkurs "Logiczne myślenie":

Laureaci:
Piotr Kurpiel poziom 1
Mateusz Zalewski poziom 1
Katarzyna Siczek poziom 2
Anna Kurpiel poziom 2

Wyróżnienia:
Michał Masny poziom 1
Michał Trzęsicki poziom 1
Łucja Staszczyszyn poziom 2
Wiktoria Foryś poziom 2
Jędrzej Kotlicki poziom 2

Konkurs "Alfik matematyczny"

Wynik bardzo dobry:

Katarzyna Siczek kl 5
Łucja Staszczyszyn kl 5
Joanna Szafraniec kl 3
Michał Trzęsicki kl 3
Mateusz Zalewski kl 3
Jan Wojdyło kl 2
Maciej Dziemba kl 2

Wynik dobry:

Sonia Szczepanik kl 4
Franciszek Kujoth kl 2

Konkurs informatyczny miniLOGIA

 Łucja Staszczyszyn - uczennica klasy 5 naszej szkoły została finalistką konkursu miniLOGIA 15. Jest to konkurs przedmiotowy Mazowieckiego Kuratora Oświaty organizowany przez Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

Gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Konkurs na animację komputerową "Moja pasja"

Uczennica klasy 3a Joanna Szafraniec została wyróżniona w konkursie na animację komputerową "Moja pasja" w kategorii klas 3-4 organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka w Warszawie. Gratulacje!

XI edycja Konkursu Informatycznego „Bóbr”

Uczennica klasy 3A KSP Joasia Szafraniec zdobyła PIERWSZE MIEJSCE w XI Konkursie BÓBR (w kategorii klas I-III Skrzat).
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Świetlicowy konkurs plastyczny z okazji Dnia Postaci z Bajek

W starszej grupie wiekowej:

I m-ce Kasia Siczek, kl. Va
II m-ce Ania Kurpiel, kl. Va
III m-ce Marysia Kowalczyk, kl. Va

W młodszej grupie wiekowej:

I m-ce Asia Szafraniec
II m-ce Kuba Fijałkowski
III m-ce Ola Kaczorek

Wyróżnienia otrzymali:

Sonia Szczepanik
Ignacy Grodzicki
Zuzia Fedoryńska
Jaś Łazarz
Zosia Czerska
Weronika Jacewicz
Zbyszek Wretowski
Liliana Pasek

Świetlicowy konkurs plastyczny z okazji Dnia Anioła

Starsza grupa wiekowa:

1) Dominika Wsuł, 4b
2) Kasia Siczek, 5a
3) Wiktoria Reguła, 4b

Wyróżnienia:

Ola Behrendt
Zosia Fienko
Maria Jaroszewski
Sonia Szczepanik
Gabrysia Sosnkowska

Młodsza grupa wiekowa:

1) Liliana Pasek i Ola Kaczorek, 3a
2) Kuba Fijałkowski, 3a
3) Asia Szafraniec, 3a

Wyróżnienia:

Julek Muzyka
Wiktoria Pomykała
Agnieszka Szafraniec
Zosia Tendaj

Świetlicowy konkurs plastyczny: Ratujmy naszą planetę

1) Kasia Siczek ex aequo Marysia Kowalczyk
2) Magda Mucha ex aequo Wiktoria Reguła i Sonia Szczepanik
3) Amelka i Zosia Żychlińskie ex aequo Aniela Kałuża

Wyróżnienia otrzymali:

Agata Bujak
Krzyś Kozubal
Maja Odrobińska
Alek Melon
Ola Behrendt
Milena Stasiak

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 11.05.2017 drużyna reprezentując  naszą szkołę z klasy szóstej wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Celem turnieju jest popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, krzewienie w śród młodzieży podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Nasi uczniowie zmagali się z teoretycznymi zadaniami.

Gratulujemy wyniku ósmego miejsca na etapie powiatowym.

Projekt i opracowanie: MediaConsulting.pl
Nasza gazetka

Organ prowadzący