Start  /  O nas  /  Media o nas  /  23 stycznia 2008 r.

23 stycznia 2008 r.

W styczniu 2008 r. uczniowie klas I naszego gimnazjum w ramach zajęć wychowania obywatelskiego spotkali się z władzami dzielnicy Wola m.st. Warszawy. W czasie spotkania młodzież miała okazję poznać cele, zadania i codzienną pracę Urzędu. Spotkanie, które odbyło dzięki inicjatywie i zaangażowaniu nauczycielki WoSu, zaawocowało wdrożeniem na Woli, a przy poparciu władz miasta również w innych dzielnicach Warszawy programu odwiedzania przez młodzież gimnazjalną z terenu Warszawy stołecznych urzędów. Cieszymy się, że nasza inicjatywa spotkała się z życzliwym przyjęciem i będzie dalej kontynuowana przez władze miasta na rzecz młodych obywateli.

Informacja o tym wydarzeniu przez długi czas była umieszczona na stronie głównej urzędu dzielnicy Wola miasta stołecznego Warszawy.

Artykuł na ten temat

Informacja na stronie głównej dzielnicy Wola

Spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego dnia 10 stycznia (środa) 2018 r. godz. 17.30 Zapraszamy *** Spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego dnia 10 stycznia (środa) 2018 r. godz. 17.30 Zapraszamy ***