Start  /  Komunikaty  /  2020/2021  /  Zaproszenie na wirtualną pielgrzymkę na Jasną Górę

Zaproszenie na wirtualną pielgrzymkę na Jasną Górę

Zbliża się czas dorocznej pielgrzymki szkół im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego na Jasną Górę. To już dwunasty raz, kiedy Szkoły Prymasowskie składają hołd Jasnogórskiej Pani. Nasza szkoła zawsze uczestniczyła w tej pielgrzymce. Niestety, tak jak w roku ubiegłym, tak i teraz obowiązują obostrzenia związane z pandemią i nie będziemy mogli spotkać się wszyscy razem u Królowej Polski.

Mimo że pielgrzymki nie będzie, ten rok niesie ze sobą tyle wydarzeń i ważnych rocznic związanych z naszym Patronem! Najważniejszye wydarzenie będzie w dniu 12 września, będziemy cieszyli się wyniesieniem Go na ołtarze, czyli beatyfikacją kardynała Stefana Wyszyńskiego. Będziemy o tym pisali w późniejszym terminie.

Obostrzenia związane z pandemią nie mogą nas zwolnić z dziękczynienia za osobę i nauczanie naszego Patrona, które będziemy świętować 18 maja. Dlatego w imieniu Pana Dyrektora i katechetów zapraszamy wszystkich do duchowej łączności z Jasną Górą w dniu 12 maja br. Tego dnia o godzinie 13.30 zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem biskupa Andrzeja Przybylskiego w intencji dziękczynienia Bogu za Prymasa Wyszyńskiego i z prośbą o owoce jego beatyfikacji w życiu naszych szkół –uczniów, nauczycieli, rodziców, wszystkich pracowników i przyjaciół szkół noszących to zaszczytne imię.

Link do transmisji:

https://jasnagora.pl/pl/media/na-zywo/kaplica-matki-bozej/

Rekrutacja uzupełniająca. Zapraszamy na indywidualne spotkania. Prosimy o wcześniejsze umówienie się telefoniczne +48 22 620 36 58 lub +48 22 652-23-99 czynny codziennie w godz. 7.30-15.00 więcej informacji. ***

Copyright © Szkoły Katolickie Sodalicji Mariańskich w Polsce
Marketing internetowy MediaConsulting.pl