Start  /  Gimnazjum  /  Wyniki egzaminu

Wyniki egzaminu

Wyniki egzaminu gimnazjalnego w roku 2016/2017

Język polski 90,3%
Historia 80,7%
Matematyka 74%
Przedmioty przyrodnicze 63,8%
Język angielski podstawowy 95,6%
Język angielski rozszerzony 87,4%

Wyniki egzaminu gimnazjalnego w roku 2015/2016

CzęśćWyniki w naszym GimnazjumWyniki dla MazowszaRóżnica
Część humanistyczna - język polski90,8%72,6%18,2%
Część humanistyczna - historia i wos85,9%58,7%27,2%
Część matematyczna80,o%52,1%27,9%
Część przyrodnicza76,3%54,0%22,3%
Język angielski - poziom podstawowy92,9%67,8%25,1%
Język angielski - poziom rozszerzony90,3%49,4%40,9%

 

Wyniki egzaminu gimnazjalnego w roku 2014/2015

CzęśćWyniki w naszym GimnazjumWyniki dla MazowszaRóżnica
Część humanistyczna - język polski75,3%64,7%10,6%
Część humanistyczna - historia i wos83,8%65,9%17,9%
Część matematyczna78,6%51,2%27,4%
Część przyrodnicza74,7%52,1%22,6%
Język angielski - poziom podstawowy92,4%69,8%22,6%
Język angielski - poziom rozszerzony84,4%51,2%33,2%
Język francuski - poziom podstawowy 98,0% 73,8% 24,2% 
Język francuski - poziom rozszerzony 60,0%   

 

Wyniki egzaminu gimnazjalnego w roku 2013/2014

CzęśćWyniki w naszym GimnazjumWyniki dla MazowszaRóżnica
Część humanistyczna - język polski88,8%70%18,8%
Część humanistyczna - historia i wos81,2%60,9%20,3%
Część matematyczna77,9%50,2%27,7%
Część przyrodnicza73,4%54,1%19,3%
Język angielski - poziom podstawowy96,3%70,1%26,2%
Język angielski - poziom rozszerzony84,4%49,6%34,8%

 

Wyniki egzaminu gimnazjalnego w roku 2012/2013

CzęśćWyniki w naszym GimnazjumWyniki dla MazowszaRóżnica
Część humanistyczna - język polski85,6%64,4%21,2%
Część humanistyczna - historia i wos83,1%59,9%23,2%
Część matematyczna79,2%50,9%28,3%
Część przyrodnicza76,3%61%15,3%
Język angielski - poziom podstawowy93,5%66,6%26,9%
Język angielski - poziom rozszerzony84,1%48,5%35,6%

 

Wyniki egzaminu gimnazjalnego w roku 2011/2012

CzęśćWyniki w naszym GimnazjumWyniki dla MazowszaRóżnica
Część humanistyczna - język polski86,7%66,9%19.8%
Część humanistyczna - historia i wos84,5%62,7%21.8%
Część matematyczna63,4%50,4%13%
Część przyrodnicza63,5%51,8%11,7%
Język angielski - poziom podstawowy91,5%65,6%25,9%
Język angielski - poziom rozszerzony84,7%48,1%36,6%

 

Wyniki egzaminu gimnazjalnego w roku 2010/2011

- cz. humanistyczna 32,57 pkt na 50 pkt możliwych
- cz. matematyczno - przyrodnicza 29,57 pkt na 50 pkt możliwych
OGÓŁEM 62,14 pkt na 100 pkt możliwych!

Język angielski 42 pkt na 50 pkt możliwych

Wyniki dla dzielnicy:
- cz. humanistyczna 28,67 pkt na 50 pkt możliwych
- cz. matematyczno - przyrodnicza 24,97 pkt na 50 pkt możliwych
OGÓŁEM 53,64 pkt na 100 pkt możliwych

Wyniki egzaminu gimnazjalnego w roku 2009/2010

- cz. humanistyczna 36,29 pkt na 50 pkt możliwych
- cz. matematyczno - przyrodnicza 34,24 pkt na 50 pkt możliwych
OGÓŁEM 70,53 pkt na 100 pkt możliwych!
Język angielski 42 pkt na 50 pkt możliwych
Wyniki dla dzielnicy:
- cz. humanistyczna 32,62 pkt na 50 pkt możliwych
- cz. matematyczno - przyrodnicza 25,75 pkt na 50 pkt możliwych

Wyniki egzaminu gimnazjalnego w roku 2008/2009

- cz. humanistyczna 40,50 pkt na 50 pkt możliwych
- cz. matematyczno - przyrodnicza 36,50 pkt na 50 pkt możliwych
OGÓŁEM 77,00 pkt na 100 pkt możliwych!

Wyniki dla dzielnicy:
- cz. humanistyczna 33,45 pkt na 50 pkt możliwych
- cz. matematyczno - przyrodnicza 28,80 pkt na 50 pkt możliwych

Wyniki egzaminu gimnazjalnego w roku 2007/2008

- cz. humanistyczna 40,96 pkt na 50 pkt możliwych
- cz. matematyczno - przyrodnicza 41,17 pkt na 50 pkt możliwych
OGÓŁEM 82,13 pkt na 100 pkt możliwych!

Wyniki dla dzielnicy:
- cz. humanistyczna 32,41 pkt na 50 pkt możliwych
- cz. matematyczno - przyrodnicza 30,14 pkt na 50 pkt możliwych

Wyniki egzaminu gimnazjalnego w roku 2006/2007

- cz. humanistyczna 42,44/50 pkt
- cz. matematyczno - przyrodnicza 38,00
OGÓŁEM 80,44 na 100 pkt możliwych!

Wyniki egzaminu gimnazjalnego w roku 2005/2006

- cz. humanistyczna 42,50/50 pkt
- cz. matematyczno - przyrodnicza 38,40/50 pkt
OGÓŁEM 80,90 na 100 pkt możliwych!

Wyniki egzaminu gimnazjalnego w roku 2004/2005

- cz. humanistyczna 35,35/50 pkt
- cz. matematyczno - przyrodnicza 39,00/50 pkt
OGÓŁEM 74,35 na 100 pkt możliwych!

Wyniki egzaminu gimnazjalnego w roku 2003/2004

- cz. humanistyczna 42,71/50 pkt
- cz. matematyczno - przyrodnicza 39,43/50 pkt
OGÓŁEM 82,14 na 100 pkt możliwych!

Wyniki egzaminu gimnazjalnego w roku 2002/2003

- cz. humanistyczna - 38,6/50,00 pkt
- cz. matematyczno-przyrodnicza - 33,1/50,00 pkt
OGÓŁEM 71,7 na 100 pkt możliwych!

Spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego dnia 10 stycznia (środa) 2018 r. godz. 17.30 Zapraszamy *** Spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego dnia 10 stycznia (środa) 2018 r. godz. 17.30 Zapraszamy ***