Start  /  Gimnazjum  /  O szkole  /  Nasze osiągnięcia

Nasze osiągnięcia

Konkurs ENGLISH HIGH FLIER

Uczennica klasy 3 gimnazjum - Julii G., w konkursie ENGLISH HIGH FLIER, zajęła 33 miejsce w kraju uzyskując tym samym Dyplom za bardzo dobry wynik,

Laureaci i finaliści OLIMPIADY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW 2017/18

W tym roku szkolnym uczniowie klasy szóstej, siódmej i klas gimnazjalnych mieli możliwość wykazania się umiejętnościami w zakresie znajomości języka angielskiego podczas zmagań w ramach Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów (OJAG).

Tegoroczna edycja składała się z trzech etapów podzielonych na kolejne części. Obowiązywała gramatyka i słownictwo na poziomie znacznie przekraczającym zakres szkolny (C1-C2), a wymagania dotyczyły nagrania filmu, opracowania zagadnień dotyczących historii Zjednoczonego Królestwa i Stanów Zjednoczonych, odbycia rozmowy z egzaminatorami na temat lektury i zagadnień ogólnych, oczywiście w języku angielskim :)

Z wielką radością informujemy, że:

Julia z klasy 3gim. uzyskała tytuł LAUREATA,

Maja z klasy 3 gim. uzyskała tytuł FINALISTY,

Aleksander z klasy 3 gim. uzyskał tytuł FINALISTY,

Jakub z klasy 3 gim. uzyskał tytuł FINALISTY.

Przed wyżej wymienionymi - i pozostałymi finalistami konkursów przedmiotowych - szeroko otwierają się drzwi szkół ponadgimnazjalnych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu umiejętności językowych!!!

Finaliści roku 2017/18

Wielcy ludzie nie rodzą się wielkimi, tylko się nimi stają."

Uczniowie klasy trzeciej gimnazjum w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Zawodowego uzyskali TYTUŁY FINALISTÓW

MAŁGORZATA MELON w konkursie polonistycznym w roku 2017
ANTONI KONIECZNY w konkursie polonistycznym w roku 2017 i 2018
ZYGMUNT DERESZ w konkursie wiedzy o społeczeństwie w roku 2018
JAN SKALSKI w konkursie matematycznym w roku 2018

Serdeczne gratulacje naszym gimnazjalistom oraz ich nauczycielom-opiekunom merytorycznym.

Stypendium naukowe w roku 2017/2018

W Gimnazjum w roku 2017/2018 stypendium naukowe uzyskał uczeń klasy III Janek Skalski. Pierwszy semestr zakończył z najwyższą średnia ocen w Gimnazjum równą 5,57 i z wzorową oceną z zachowania.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Dyrekcja i nauczyciele szkoły

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Wyróżnienia: Dejaeger Antoine, Jan Skalski

Konkurs "Logiczne myślenie":

Wyróżnienia: Aleksander Fotek poziom 3, Jan Skalski poziom 3

Konkurs "Alfik matematyczny":

Wynik bardzo dobry: Jan Skalski 2 gim, Antoine Dejaeger 1 gim

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Troje uczniów naszego gimnazjum z klasy IIIA, Zofia Romaniec, Michał Chyży i Filip Piotrowicz, zdało egzamin Cambridge: First for Schools. Zosia i Filip na poziomie B2​,​ a Michał na poziomie C1.
Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Maria Kluza z klasy IIB naszego gimnazjum pomyślnie zdała egzamin DELF A2 z języka francuskiego.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Laureat Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów!
06.04.2016. Z radością informujemy, że uczennica trzeciej klasy naszego gimnazjum, Izabella Zydorowicz, otrzymała tytuł laureata Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów organizowanej pod auspicjami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Tym samym zostanie zwolniona z części językowej egzaminu gimnazjalnego, a drzwi wielu szkół ponadgimnazjalnych stoją przed nią otworem :)
Gratulujemy Izie podjęcia wyzwania oraz wytrwałości i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu umiejętności językowych!

Uczeń trzeciej klasy naszego Gimnazjum - Filip Piotrowicz został laureatem Konkursu Przedmiotowego z Historii organizowanego przez Kuratorium Oświaty (tzw. olimpiady). Sukces ten skutkuje (zgodnie z regulaminem konkursu):
1) wolnym wstępem do wybranego liceum ogólnokształcącego;
2) 100% punktów z testu egzaminacyjnego z historii;
3) oceną celującą z historii na świadectwie ukończenia gimnazjum.
Serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów edukacyjnych już w liceum.

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2014/2015

Egzamin FCE

Maksymilian Dromlewski zdał egzamin FCE. Uzyskał 183 pkt na 190 możliwych - czyli zdobył najwyższy wynik - A

25. Ogólnopolski Konkurs im. Jana Parandowskiego

Z radością informujemy, że uczennica gimnazjum Maria Antonina Kluza, autorka opowiadania Sprawozdawca jedenastu olimpiad ... in memoriam, znalazła się w gronie laureatów 25. Ogólnopolskiego Konkursu im. Jana Parandowskiego na opowiadanie olimpijskie, zorganizowanego przez Polski Komitet Olimpijski. Jest to najstarszy w Rzeczypospolitej konkurs na utwór prozatorski, a opowiadania laureatów wydawane są w formie książkowej. W 2015 roku do konkursu zgłoszono 326 opowiadań (172 z gimnazjów ze 103 miejscowości i 154 ze szkół podstawowych z 85 miejscowości). Serdecznie gratulacje dla Marii.

Kuratoryjny konkurs polonistyczny "Mazowieckie Talenty"

Uczennica trzeciej klasy naszego gimnazjum, Weronika Bakun, zdobyła tytuł laureatki tegorocznej edycji kuratoryjnego konkursu polonistycznego "Mazowieckie Talenty". Nasza Olimpijka zostanie zwolniona z części egzaminu humanistycznego, a drzwi wszystkich liceów stoją przed nią otworem.Weronice i pani Agnieszce Mysiak, która włożyła wiele serca w przygotowanie swojej uczennicy, serdecznie gratulujemy!

Konkurs dla Uczniów organizowany przez miesięcznik "Poznaj swój kraj.

Maria Kluza z klasy 1B gimnazjum została nagrodzona upominkiem w Konkursie dla Uczniów organizowanym przez miesięcznik krajoznawczo-turystyczny "Poznaj swój kraj".

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2013/2014

Wyniki egzaminu FCE na poziomie B2:

Sześciu uczniów naszego gimnazjum podeszło do egzaminu FCE na poziomie B2 (średnio zaawansowanym) - wszyscy zdali! Jest to wielki sukces, egzamin ten jest bowiem porównywany pod kątem stopnia trudności z rozszerzoną maturą z języka angielskiego.
First Certificate in English (FCE) University of Cambridge jest uznawany przez Radę Europy. Osoby, które zdobyły ten certyfikat, potrafią zrozumieć zasadnicze problemy przedstawione w złożonych tekstach (np. specjalistycznych dotyczących tematyki zawodowej); porozumiewają się swobodnie; wypowiadają się w sposób jasny i szczegółowy; bez trudu potrafią wyrazić opinię na dany temat.

Chłopcom i przygotowującej ich pani Joannie Pawlus serdecznie gratulujemy!

Radosław Mierzwa, uczeń trzeciej klasy naszego Gimnazjum, został laureatem wojewódzkiego konkursu historycznego (gimnazjalnej olimpiady). Zmierzył się z nie lada wyzwaniem pochłaniającym mnóstwo czasu i kosztującym wiele wysiłku - ale trud się opłacił - Radek zostanie zwolniony z części egzaminu, a wrota wszystkich szkół ponadgimnazjalnych stoją przed nim otworem.

Serdecznie gratulujemy Radkowi wielkiego sukcesu oraz dziękujemy jego Rodzicom za współpracę i wsparcie.

Ogromne podziękowania należą się również pani Ewie Szczepaniak, nauczycielce historii, za serce włożone w pracę i wielkie poświęcenie, które zaowocowało tak pięknym sukcesem. Radek to nasz kolejny olimpijczyk, który triumfuje w tym wyjątkowo trudnym konkursie historycznym.

Radosław Mierzwa, uczeń III klasy Gimnazjum zakwalifikował się do II etapu Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów.

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2012/2013

Egzamin Delf Junior
W czerwcu 7 uczniów naszego gimnazjum przystąpiło do egzaminu DELF JUNIOR A1 w Instytucie Francuskim. Najlepszy wynik na 100 możliwych punktów uzyskał:

Michał Libiszewski - kl.III - 94,5p BRAWO!, Żmijewski Maciej - kl.II - 93,25p, Mierzwa Radek - kl.III - 93p, Januszek Marysia - kl.II - 91p, Żelazny Michał - kl.III - 90,25p, Danel Wiktor - kl.-III - 89,5p, Kaczanowski Paweł - kl.II - 86,5p.

Wszystkim gratulujemy wspaniałych wyników!!!!
Ewa Piłka

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2011/2012

Natalia Rutkowska, uczennica klasy trzeciej, została laureatką olimpiady - kuratoryjnego Konkursu Historycznego. Dzięki temu została zwolniona z części humanistycznej egzaminu i nie musiała się martwić o przyjęcie do wybranego przez siebie liceum, bowiem laureaci są przyjmowani do szkół niezależnie od kryteriów naboru.

Stanisław Frejlak, uczeń klasy trzeciej gimnazjum, został finalistą licealnej (!) Olimpiady Matematycznej i tym samym jest już zwolniony z matury z tego przedmiotu. Drzwi wszystkich uczelni stoją przed nim otworem!

Sukcesy uczniów w roku 2010/2011

Z radością informujemy, że nasz uczeń STANISŁAW FREJLAK Został LAUREATEM ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO uzyskując 83% punktów.

Uprawnienia laureata:
1. Zwolnienie z części matematyczno-przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego, co jest równoznaczne z uzyskaniem najwyższego wyniku z tej części egzaminu;
2. Uzyskanie końcowej oceny celującej z matematyki;
3. Przyjęcie do wybranej szkoły ponadgimnazjalnej niezależnie od kryteriów zawartych w statucie danej szkoły.

Gratulacje dla nauczycielki matematyki Pani Dagny Kownackiej.

Sukcesy uczniów w roku 2009/2010

Nasza uczennica Zosia Frejlak z III a recytuje po francusku.

Zofia Frejlak zdobywczyni I miejsca w XXVIII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE RECYTATORSKIM POEZJI I PROZY FRANKOFOŃSKIEJ im. JERZEGO LISOWSKIEGO w eliminacjach regionalnych w kategorii szkół gimnazjalnych. Konkurs organizuje Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej.

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2008/2009

Międzynarodowy Konkurs "KANGUR MATEMATYCZNY" 2009

Anna Bujak - uczennica klasy II - liczba uzyskanych punktów 91,5 na możliwych do uzyskania 150

Marek Biedrzycki - uczeń klasy III a - liczba uzyskanych punktów 83,25 na możliwych do uzyskania 150

Olimpiada Historyczna

Jędrzej Pliszka - uczeń klasy III a został finalistą


Stypendia naukowe za najwyższą średnią ocen:

W II semestrze otrzymują: Zosia Frejlak - 5.44 i Aleksandra Kudra - 5.44

Najwyższą średnią w II semestrze uzyskała Magdalena Żelazna - 5.82 - uczennica kończąca w tym roku szkolnym nasze gimnazjum. W I semestrze otrzymał Jędrzej Pliszka z wynikiem: 5,3

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2007/2008

Międzynarodowy Konkurs "KANGUR MATEMATYCZNY" 2008
Witek Piotr uczeń kl. III - wyróżnienie, Elznerowicz Jan uczeń kl. III - wyróżnienie

Konkurs języka angielskiego FOX
Magdalena Żelazna uczennica kl. II B - wynik dobry.

Piotr Mickiewicz - uczeń III klasy naszego Gimnazjum został finalistą Olimpiady Fizycznej.

Bartosz Załuski uczeń III klasy zajął II miejsce w Dzielnicowym Konkursie Humanistycznym W świecie mitów

Marta Kuchcińska uczennica klasy II zajęła III miejsce w kategorii rysunek-grafika w konkursie zorganizowanym przez Centum Edukacji Młodzieży pod patronatem dr Artura Górskiego, posła na Sejm RP.

Stypendium naukowe za najwyższą średnią w I semestrze roku szkolnego 2007/2008 otrzymała Magdalena Żelazna uczennica klasy II gimnazjum B, która uzyskała średnią: 5,30.

Rekrutacja. Zapraszamy na indywidualne spotkania. Prosimy o wcześniejsze umówienie się telefoniczne +48 22 620 36 58 lub +48 22 652-23-99 czynny codziennie w godz. 7.30-15.00 więcej informacji. ***