Start  /  Aktualności  /  2017/2018  /  Oddział Przedszkolny  /  Dzieci z klasy „0” dla swoich Rodziców – Dzień Mamy i Taty

Dzieci z klasy „0” dla swoich Rodziców – Dzień Mamy i Taty

Mama i Tata to najważniejsze osoby w życiu każdego człowieka, a szczególnie małego człowieka. Chcąc wyrazić swoją wdzięczność za trud wychowania oraz ich bezgraniczną miłość, dzieci z klasy „0” na początku maja zaprosiły do szkoły swoich Rodziców na Akademię z okazji ich święta.
Na początku dzieci przedstawiły program artystyczny – przedstawienie anglojęzyczne pt. „Let’s go to the zoo” oraz życzenia i piosenki dla Mamy i Taty. Następnie było wręczenie własnoręcznie przygotowanych upominków, wspólna modlitwa oraz pamiątkowe zdjęcia. Na koniec wszyscy udali się na słodki poczęstunek do sali klasy „0”.
Całej tej pięknej uroczystości nie było by oczywiście bez współpracy wielu osób, m.in. rodziców, wychowawców, nauczycieli rytmiki, zajęć plastycznych oraz dyrekcji szkoły. Serdecznie wszystkim dziękujemy!

Rekrutacja. Zapraszamy na indywidualne spotkania. Prosimy o wcześniejsze umówienie się telefoniczne +48 22 620 36 58 lub +48 22 652-23-99 czynny codziennie w godz. 7.30-15.00 więcej informacji. ***